Renault Kangoo -04

Shitet nga: Kango 21 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shitet renault kangoo 1.5 diezel me klim serviset gjitha i ka te kryera. Viti 2004 shum i rujtun si mrena ashtu dhe jasht. gomat e reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim