Renault Kangoo Rapid 1.5 dCi Business / KLIMA /

Shitet nga: Renault Kangoo 29 Mar 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike, posedon liber te servisimit, ka 134.000 km te kaluara, dritaret elektrike, klima, dhe 4 goma te veres.
Eshte me tabela Gjermane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim