Renault Kangoo dizel -02

Shitet nga: pikap 11 Tet 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Vetura posedon keto, diesel 1.9 kango rapip
viti 29.08. 2002, 5 dyer, central, i rexhistruar deri me 04.05.2016.I ka dy dyer anash dhe eshte ne gjendje te shkelqyer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim