Renault kangoo 1.9 dizel -99

Shitet nga: 044142341 10 Pri 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
i regjistruar me klim 5 ulse fabrikisht po ashtu edhe ne librez 5 ulse 1.9 dizell klim centrall n gjendje perfekte si per pun ashtu dhe per familjar ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim