Shitet

Shitet nga: Blerim 14 Nën 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shitet reno dsi 1.5 viti i prodhimit 2004 nje vjet regjistrim shum i ruajtur si mrena dhe jashta shpenzime te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim