renault kango 1.9 dizell -Ac Klim - RKS

Shitet nga: 044142341 09 Mar 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Me 5 ulse si brenda ashtu edhe n librez me gjama klim i regjistruar si per pun ashtu dhe per familjar 1.9 dizzell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim