Reno laguna -03

Shitet nga: Nexhat 11 Pri 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Reno laguna - automatik tiptronik svr / 2.2 DCI 2003 ks deri 25.05.2016 me goma MS si dhe goma te veres pa bandash
Mundesi ndrrimi me Opel Astra 1.7 d ose Opel Corsa dhe Golf 4 disel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim