U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTOSALLONI XENI 25 Pri 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
SHES RENAULT LAGUNA 1.9 DCI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2003 ESHT NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIMATRONK,ABS,AIRBAG,HIDROLIK,CENTRALL,GJAMAT ME RRYM ,FELLNE ME GOMA TE MIRA REGJISTRIM 10 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim