Renault Megane -03

Shitet nga: limi 27 Jan 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
SHES RENAULT MEGANE 1.9 DCI 6 SHPEJCI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2003 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIM,ASB,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,HIDROLIK,CENTRALL,GJAMAT ME RRYM,FELLNE ,REGJISTRIM NI VJET TE PLOT PER ME SHUM NE NR 044.121.939 , BEJM EDHE NDRIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim