Renault Megane -04

Shitet nga: xxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes reno megano 1.9 dci esht 6 shpejtesi shpenzime te vogla shum viti prodhimit ne fund 2003 i shtrengun edhe i rujten si jasht edhe mrena.
klimatronik
Iventar komplet lekur shum te rujten
korrika me nxemje
abs
esp
hidrolik
Fshisat me senzor
pasqyret palohen
mbyllje hapje dhe dhezja pa pas nevoj me nxer karten
fellne original reno
Kerri ne emer tem personal
bartje menjeher ne emer te pranarit te ri
qmimi 3700 pak i diskutushem
mund te shkruni ne viber +37744265600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim