Renault megane

Shitet nga: Kujtimi 16 Tet 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Renault megane 1.9 Diesel.4 dyer clima tronik ne gjendje te mir posedon goma te veres dhe dimerit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim