U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTOSALLONI XENI 11 Mar 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
SHES RENAULT MEGANE 1.9 DCI 6 SHPEJCI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2003 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIM,ASB,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,HIDROLIK,CENTRALL,GJAMAT ME RRYM,FELLNE ,REGJISTRIM 10 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim