ushit fim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: megane 03 Maj 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
SHES RENAULT MEGANE 1.9 DCI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2003 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE E RUJSHME SI MRENA DHE JASHT HARGJIMETE E VOGLA POSEDON :KLIM,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,GJAMAT ME RRYM REGJISTRIM 1VIT PER ME SHUM NE NR 044367620
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim