U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 22 Dhj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
SHES RENAULT SCINC 1.9 DCI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIM,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,TEMPOMAT,HIDROLIK,GJAMATA ME RRYM ,PASQYRET ME RRYM ,4 GOMA TE REJA TE DIMRIT REGJISTRIM 7 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim