Reno trafic

Shitet nga: sali 30 Mar 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Trafic
Shitet kombi ekstrem i mir dhe i rruajtur dhe me qmim super te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim