Seat terra 1.4 -94

Shitet nga: femi 06 Shk 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
pikap seat terra 1,4 dizel regjistrim ka edhe 1vjet ngjedje teper tmir
permas nuk ka amertizera esht me plladne esht i mir per ngarkesa trana dhe per pun
shpenzimet Shum tvogla 3-4 litra 100km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim