Seat toledo -93

Shitet nga: besim 24 Shk 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 540 EUR

Komuna: Ferizaj
shes seat toledo ne gjendje te rregullt i rwgjistruar ka dhe 5 muaj regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim