shes Pikap

Shitet nga: Ardian 21 Shk 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Inca
shes pikapin seat inca 1.9disel 11 muaj rexhistrim 4 goma te reja ne gjendje te shkelqyer 5 ulse i punojn te gjitha stopat dhe dritat e mjegulles 2 par ngjyra te dritav etj etj qmimi i diskutueshum.viber +37744995652
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim