shitet seat toledo 1.9tdi

Shitet nga: jeton 01 Shk 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Toledo
Shitet vetura seat toledo ne gjendje shum te mir 1.9tdi posedon centrall regjistrim i skaduar dhe asht i qlajmrum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim