Shitet urgjent citroen berlingo 2004 diesel

Shitet nga: dini 11 Shk 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet citroen berlingo 1.9 diesel me 5 ulse
eshte me klim
Me date 23. 01.2016 ja kam nderruar rrypin dhamzor komplet me set dhe ka garancion edhe 60 mi km tjera

regjistrimi i ka skaduar


045809678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim