Smart ForTwo -03 ne gjendje shume te mire

Shitet nga: Kushtrim 29 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Smart ne gjendje shume te mire. Regjistrimi ka edhe 8 muaj, 800 cc diesel, i importuar prej Zvicerre dhe i perdorur ne kosove nga une, i servisuar ne kosove ne menyre shume te kujdesshme. Servisi i kryer qdo gje qdo 10000 km gjate gjith kohes qe e kam perdore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim