Suzuki Ignis dizel -04

Shitet nga: Fitim Shahini 15 Pri 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes veturen Suzuki Ignis. Viti i prodhimit-2004, Dizel 1,3. Posedon 5 ulse. Ngjyra - e kalter metalike. Ka regjistrim deri ne fund te Tetorit. Ne gjendje te mire optike dhe teknike. Hargjon shum pak dmth shpenzimet i ka minimale 4,5 l - 5 l. Per me shum mund te kontaktoni ne viber +377 44 838 959
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim