Suzuki Swift 1.3 [2005] Shume ekonomike

Shitet nga: Bektesh Bytyçi 03 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 590 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Swift
Vetura është në gjendje të rregult gjindët këtu në Kosovë e ardhur nga Zvicrra. Suzuki Swift 1.3 Benzinë Shum ekonomike, 4 dyër, dritarët mbrapa të zeza si dhe fellnat, dritarët elektrike, pasqyrët e jashme me nxemje.
Llamellen korpën edhe llagerin i ka të reja prej Zvicrrës edhe ka hec 300kilometra me ta.

Për ma shum kontaktoni në :
Viber : 079 230 81 25
Whats app : 076 560 63 53

e-mail : ejup_16@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim