Suzuki Swift 1.3 2005 165000KM

Shitet nga: Bektesh Bytyçi 04 Sht 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Swift
vetura esht ne Kosove , e ardhur nga Zvicrra.

Suzuki Swift 1.3 benzin, viti 2005, 165000km, shum ekonomik, dritaret mbrapa te zeza si dhe fellnat, 4 dyer, dritaret elektrike, pasqyret e jashme me nxemje.

Per ma shum:

Tel ks : 043174707
Tel CH : 0792308125
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim