Suzuki Swift 1.3 2005 Benzinë shumë ekonomike

Shitet nga: Bektesh Bytyçi 24 Dhj 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 690 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Swift
Vetura është në gjendje të rregult gjindët këtu në Kosovë e ardhur nga Zvicrra.
Suzuki Swift 1.3 Benzinë Shum ekonomikë, 4 dyër, dritarët mbrapa të zeza si dhe fellnat, dritarët elektrike, pasqyrët e jashme me nxemje.

Për ma shum kontaktoni në : 044563789
Ose me e-mail : ejup_16@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim