TOUAREG 2.5 TDI-R5- 10 MUJ REGJ -FULL OPCION -MA..

Shitet nga: TOUAREG 27 Shk 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 400 EUR

Komuna: Ferizaj
TOUAREG 2.5 TDI-R5-DIZELL- MANUELL- 6+1 SHPEJTESI - VITI I PRODHIMIT 24 -06 -2004 . - KLIMATRONIK 2 ZONALE -ZHANZHER ME 6 CD - PULLA NE VOLLAN - 4 * 4 FUNKSIONAL - ABS- WEBASTO - ESP - NAVI - BORD KOMPJUTER - TEMPOMAT - HIDROLIK - ,PASQYRET ME NXEMJE DHE RRYM - DRIATERET * 4 ME RRYM -CENTRALL ME DIRIGJUES DHE ALARM - CENZORA PARKINGI PARA DHE MBRAPA- SENZORA TE SHIUT -AIRBAK -FTOFESIN E PIJEVE - ETJ ET,. - I REGJISTRUAR DERI ME TE 12- 12 - 2015 ,- I SERVISUAR KOMPLET ULJEN ME TE GJITH FILTERAT PER 15 MIJ KM ME FAKTUR 100% -KM TE KALUARA DHE TE GARANTUARA 241 000 ,.-GJENDJA TEKNIKE EXTRA E MIR ,.,- KAROSERIA PA ASNJE GERVISHTJE -INTERIERIN SHUM SHUM TE PASTERT - VETURA ESHT NE EMER TEMIN DHE NUK ESHT GARANCION BANKAR APO HIPOTEK - 4 GOMAT E DIMRIT 80% TE REJA - HARGJIMET 8 L ( 100 ) KM ,- .-,INFO 044 279 627,.,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim