Toyota Avensis 2.2 Dizel -07

Shitet nga: Besimi 02 Mar 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Toyota Avensis 2.2 Diezel 4D4 në gjendje shume te mire.
I posedon të gjitha opsionet, klim airbag etj etj

Ndërrim i mundshem me Golf 4 dhe 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim