Toyota rav4 benzin -03

Shitet nga: edmond sojeva 17 Mar 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Ferizaj
toyota rav 4. viti 2003 benzin 2.0vvti
posedon

abs klim airbag mp3 4x4
pasqyret me nxemje
jastik dore para
fellne drita te mjegulles
mbajtes per gota para dhe mbrapa


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim