Toyota 4Runner 3.0 Dizel

Shitet nga: Toyota 01 Nën 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: 4-Runner
Toyota gjendet ne gjendje te mir ka te gjitha opcionet : klim,srs airbag,abs,hidraulig, regjistrim 1 vjet,goma te reja dhe ne gjendje te rujshme per informata me te tutejshme mund te kontaktoni ne numrin e telefoni 044/129-799 dhe mund te kontaktoni ne ket koh E Henë-E Premte 16:00-22-00
Ne vikend 08:00-22:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim