Toyota Runer 4

Shitet nga: hetem 24 Dhj 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: 4-Runner
shes toyot runer 4 ne gjendje te mir motorike dhe te karoseris i sapo regjistruar per me shum na kintaktoni ne 049 262 998
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim