Toyota Corolla 1.6Benzin Rks 4Muj -89

Shitet nga: 044 34 35 70 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR   650 EUR

Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Corolla
Toyota Corolla 1.6 Benzin me Regjistrim 5Muj vetura nuk asht hipotek dhe perkthehet meniher.Posedon fellne me goma te mira.Mundsi Ndrrimi por me ndrrim ka tjeter qmim.Viber+37745519744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim