U Shit Flm MerrJep.

Shitet nga: 044 34 35 70 17 Shk 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR   650 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Corolla
Toyota Corolla 1.6 Benzin me Regjistrim 5Muj vetura nuk asht hipotek dhe perkthehet meniher.Posedon fellne me goma te mira.Mundsi Ndrrimi por me ndrrim ka tjeter qmim.Viber+37745519744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim