Transporter, Xhamtransportues, Fiat Ducato, Komb..

Shitet nga: Hevzi Beqiri 25 Krr 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Fiat Ducato i posaardhur nga Gjermania

Ne anën e majtë si dhe mbi kulm janë mbajtëset për transportimin e xhamit apo të dritareve, të cilat mund të hiqen shumë lehtë,nëse nuk nevojiten.
Ka një fuqi prej 64 kw (87 ps) dhe 2800 kubik dhe ka të kaluara vetëm 114000 km(shiko raportet e kontrollës teknike në Gjermani).Transporteri ka vozitje shumë te mirë.
Serviset i ka të gjitha te kryera me rregull, si dhe me 17.04.14 (para 2300km) është kry inspekcioni i fundit,po ashtu në Gjermani.Gomat dhe frenat e para janë ndërruar para 6 muajsh.
Vetura/Transporteri posedon edhe nxemje në vend (të markës së njohur Webasto) e cila funksionon shumë mirë si dhe Kukë për tërheqje të rimorkiove.
Dogana për këtë transporter (sipas informatave nga shërbimi doganor i Kosovës) kushton rreth 250 Euro.
Transporteri shitet edhe pa mbajtëset e xhamave.

Transporteri mund të shihet në Ferizaj. Cmimi: sipas marrëveshjes.

Numrat kontaktues:

049 210 866
044 210 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim