U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 16 Maj 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 700 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES PHAETON 3.0 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2005 ESHT SHUM NE GJENJD TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON:KLIMATRONIK 2 ZONALE,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,PULLA NE VOLLAN ,TV DV NOVIGACION,SENZORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA,XENON BI XENON,SENZOR SHIU ,KARRIGAT (LIKUR,ME NXEMJE ,ME MASAZH) FELNE,REGJISTRIM 3 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim