U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 01 Qer 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES BMW 320 D VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2001 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA :POSEDON KLIMATRON,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,KARRIGAT ME NXEMJE ,SENZORA PARKINGU,GJAMAT ME RRYM ,TEMPOMTA ,4 GUMA TE REJA ,11 MUAJ REGJISTRIM PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim