U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 26 Pri 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES MERCEDES E 220 CDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2002 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON:KLIM,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,TEMPOMAT,PULLA NE VOLLAN,GJAMAT ME RRYM,PASQYRET ME RRYM,FELLNE,REGJISTRIM RKS PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim