U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 13 Maj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES TOUAREG 2.5 TDI QUATRO AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON:KLIMATRON.KARRIGAT ME NXEMJE .KARRIGAT LIKUR KREM.PLLA NE VOLLAN.NOVIGACION TE MADH .TEMPOMAT.SENZORQ PARKINGU.GOMA TE MIRA ME FELLNE.SHIBER.REGJISTRIM RKS PER ME.SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim