U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 16 Maj 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 700 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES MERCEDES E 320 CDI AUTOMATIK AVANGARDE VITI I PRODHIMIT 15.12.2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT TE GJITHA SERVISET E KRYERA :KLIMTA TRONIKA PARA DHE MBRAPA,KARRIGAT ME NXEMJE ,SENZORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA,DISTRONIK,TEMPOMAT,PULLA NE VOLLAN,NOVIGACION TE MADH,SHIBRE ,4 GOMA TE REJA ,2 QELSA,REGJISTRIM 10 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim