U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 04 Maj 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON :KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,NAVIGACION,KARRIGAT ME NXEMJE ,PULLA NE VOLLA, GJAMAT ME RRYM PASQYRET ME RRYM FELLNE ME GOMA TE REJA REGJISTRIM 8 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim