U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 26 Pri 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 100 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES AUDI A3 1.9 TDI 6 SHPJECI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2002 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI RMENA DHE JASHT TE GJITHA SERVISET E KRERA ME RREGULL RRYPIN DHAMZOR TE NDRRUAR HARGJIME E VOGLA POSEDON:KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,HIDROLIK,GJAMAT ME RRYM ,PASQYRET ME RRYM ,FELLNE ME GOMA TE MIRA REGJISTRIM 1 VIT PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim