U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 26 Pri 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES MERCEDES E 270 CDI VIT I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT REGJISTRIMIN E PAR NE KOSOV KILOMETRAT E GARANTUARA TE GJITHA SERVISET E KRYERA 2 QELSA POSEDON:KLIMA,ABS,AIR BAG ESP.KARRIGAT ME NXEMJE EDHE ME FTOFJE ,NAVOGACION,DVD,TEMPOMAT,POLLA NE VLLAN,GJAMAT ME RRYM ,PERDE, FELLNE ME GOMA TE MIRA REGJISTRIM 8 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim