U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shitet nga: Auto Salloni Xeni 30 Maj 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES AUDI A4 1.9 TDI I THJESHT VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2003 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON;KLIMATRONIK.ABS.HIROLIK.GJAMAT ME RRYM.PASQYRET ME RRYM.BORDKOPJUTER.FELLNE.REGJISTRIM 1VIT PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim