U SHIT MERCEDESI FLM MERR JEP

Shitet nga: bujar 22 Pri 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Ferizaj
shitet mercedesi 190 D dizell 2.5 me 5 shpejtsi eshte ne gjendje shum te mir
ka fellne te mira centrall i regjistrum eshte shum i shtrengun per me shum me kontakto ne tel
dhe mundeni ne viber +37745444903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim