U Shiiittttt

Shitet nga: passat 16 Maj 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Urgjent shitet vw passat dizel 1.9 1vit rks viti 98 ne gjendje perfekte si ne motor ashtu edhe ne karoseri passati ka keto opsione :

Klmiatronik,
Gjama elektronike,
Pasqyre elektronike,
Fellne,
Radioo CD,
Centrall,
ETJ ETJ

Mund te kontaktoni ne nr e telit : 044-461-512 ose Tel dhe Viber +377 045-485-454 Flm për mirkuptim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim