U Shit Flm MerrJep.

Shitet nga: 044 34 35 70 31 Mar 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Ferizaj
Mercedes E 290 Dizel punon shum mir.Ne gjendje shum te mir teknike.Posedon:Air Bag Tempomat Xhamat Me Rrym Pasqyret me Rrym Fellne Me goma shum te mira Muzik te mir Automatik ESP AC(KLIM) .Vetura ma regjistrim 6 Muj.Nuk asht hipotek dhe mund te perkthehet meniher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim