U Shit Flm MerrJep.

Shitet nga: Musa 26 Mar 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Ferizaj
Audi 80 Benzin-Plin 1.8 punon shum mir si ne plin ashtu edhe ne benzin.Ne gjendje shum te mir teknike.Me regjistrim Deri n Fund t Prillit.Vetura asht e paqt brenda dhe jasht.Posedon:Fellne Hidraulik Central.Vetura nuk asht hipotek dhe perkthehet menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim