U Shit Flm MerrJep.

Shitet nga: 049 71 70 73 28 Maj 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Peugeot 307 HDI punon shum mir.Ne gjendje shum te mir teknike dhe optike.Posedon:KlimaTronik(AC)funksional Senzor Panoram AirBag Esp Asr Abs Xhamat me rrym Pasqyret me rrym 7Ulse fabrikisht.Me regjistrim deri me 05.02.2016.Vetura nuk asht hipotek dhe mund te perkthehet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim