U Shit Flm MerrJep.

Shitet nga: 045 519 744 27 Pri 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Golf 2 Dizel 1.6 punon shum mir.Ne gjendje shum te mir teknike.Regjistrim deri me qeshor.Viti i prodhimit ne fund te 1991.Posedon:Goma te reja Centrall Kuk per rimorkio Radio Cd.Vetura nuk asht hipotek dhe esht e emrin tim personal.Nuk ka korezin askund.Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim