U Shit Flm MerrJep.

Shitet nga: 044 34 35 70 19 Pri 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Golf 2 Dizel 1.6 fabrikisht dizel punon shum mir.Ne gjendje te mir teknike.Me regjistrim deri ne Janar 2016.Posedon fellne te bukura.Nuk asht hipotek dhe mund te perkthehet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim