U Shit Flm MerrJep.

Shitet nga: 045 519 744 05 Maj 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Ferizaj
Mercedes 250 DIZEL fabrikisht punon shum mir.Ne gjendje te mir teknike.Marshi 5 shpejci.Shtypja e vajit ne nivelin e 3.Regjistrim i skaduar qe 1 Muj.Vetura nuk asht hipotek dhe mund te perkthehet meniher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim